لاراول به دلیل ویژگی های پیشرفته و ابزارهای توسعه که توسعه سریع برنامه های وب را تسهیل می کند ، از سایر چارچوب های وب نمره بهتری می گیردلاراول همچنین به توسعه دهندگان وب سایت کمک می کند تا روند توسعه خود را با کدی تمیز و قابل استفاده مجدد ساده کنند. این یکی از معدود چارچوب هایی است که دارای انعطاف پذیری و ویژگی های غنی برای ایجاد یک بستر مناسب برای ایجاد وب سایت ها و برنامه های آنلاین است.

سهم بازار لاراول

شرکتهایی که از لاراول استفاده می کنند اغلب در زمینه خدمات فناوری اطلاعات ، املاک و مستغلات و صنعت خرده فروشی فعالیت می کنند.

حال ، بیایید برخی از مزایای فنی لاراول و اینکه چرا هنوز بهترین چارچوب PHP برای استفاده در سال 2020 برای توسعه دهندگان نرم افزار است را بیاموزیم.

1. معماری MVC برای پشتیبانی و عملکرد استثنایی

لاراول با الگوی معماری model-view-controller (MVC) ارائه می شود. استفاده از آن آسان است و بنابراین روشی بسیار مناسب برای ساخت برنامه های تجاری بزرگ یا کوچک را ارائه می دهد. با استفاده از آن ، صنعتگران وب می توانند پروژه های بزرگ با بیش از پنج پرونده را برای بهبود قابلیت نگهداری سازماندهی کنند.

هنگامی که مجبورید روی یک پروژه بزرگ کار کنید ، باید با بسیاری از کدهای غیر ساختاری کنار بیایید. استفاده از MVC می تواند ساختار برنامه نویسی شما را ساده کرده و کار با آن را برای شما آسان کند.

پشتیبانی از MVC همچنین کار در پروژه های بزرگ را آسان تر می کند تا فایل ها را در فهرست منطقی آنها پیدا کنید. با استفاده از آن ، می توانید روند نحوه نمایش برنامه خود را در دنیای واقعی کنترل کنید ، بنابراین می توانید برنامه را برای اهداف مارک تجاری بهبود بخشید.

2. موتور الگو برای چیدمان های برجسته

وظایف برنامه نویسی معمولاً شامل استفاده از موتور الگویی است که به عنوان ابزاری برای مدیریت بسیاری از داده های متنی در برنامه های وب کار می کند. به طور خلاصه ، موتور الگو مدل داده را متصل می کند ، کدی را که در الگوهای منبع داده شده پردازش می کند و خروجی را به یک فایل متنی یا جریان خاص هدایت می کند.

لاراول همراه با موتور Blade templating موتور است. این یک موتور الگوی قدرتمند ، سبک و از پیش نصب شده است که به توسعه دهندگان وب کمک می کند با طرح های برجسته خود روند توسعه را روان و آسان کنند.

 

معماری MVC برای پشتیبانی و عملکرد استثنایی laravel

 

موتور قالب Blade امکان نمایش داده ها و گسترش چیدمان ها را بدون تأثیر بر عملکرد و سرعت برنامه فراهم می کند. به شما کمک می کند با استفاده از ویژگی باروری محتوا ، طرح های ابتکاری و شگفت انگیزی ایجاد کنید.

علاوه بر این ، ساختار خاص خود را برای ایجاد و مشاهده فایلی که شامل دستورات و حلقه های شرطی است فراهم می کند. همچنین می توانید از الگوی اصلی برای ایجاد یک طرح ساده استفاده کنید که می تواند توسط پرونده های دیگر گسترش یابد.

3. Artisan CLI برای دستورات کاملاً ساده و سریع

لاراول رابط خط فرمان Artisan (CLI) مخصوص خود را دارد که به شما امکان می دهد روند توسعه خود را ساده ، آسان و سریع انجام دهید. از یک جز powerful قدرتمند کنسول Symfony برای ساخت برنامه ها استفاده می کند. این ابزار همچنین به مهاجرت داده ها ، مدیریت پایگاه داده کمک می کند و می توانید کد اسکلت ، مدل ها ، کنترل کننده ها و موارد دیگر ایجاد کنید.

ابزار Artisan لاراول آن کارهای کدگذاری خسته کننده و تکراری را که پیش از این سازندگان مجبور بودند به صورت دستی انجام دهند ، از بین می برد. علاوه بر این ، می توان برای ایجاد پرونده های MVC و مدیریت پیکربندی های داده با ایجاد دستورات خود استفاده کرد.

این یکی از معدود انواع Artisan است که از تمام موارد مستندی که برای خدمات تأیید اعتبار برنامه مورد نیاز است تشکیل شده است.

4. ORM فصیح برای تعامل آسان با پایگاه داده برنامه

با استفاده از مدل ها در لاراول می توانید به راحتی عملکرد هر برنامه تجاری را افزایش دهید. این تنها چارچوب PHP است که با استفاده از Eloquent ORM راهی آسان برای ساخت و شخصی سازی این مدل ها فراهم می کند.

ORM مخفف نگاشت گره ای رابطه ای است و Laravel’s Eloquent ORM بسیار جذاب است. همانطور که از نام آن پیداست ، به شما امکان می دهد با استفاده از یک نحو گویا یا رسا تعامل آسان با اشیا objects پایگاه داده برنامه خود را حفظ کنید.

این یکی از بهترین ابزارهای ORM برای توسعه دهندگان وب است ، زیرا به آنها امکان می دهد تا با نحو ساده PHP درخواستهای پایگاه داده را انجام دهند. بنابراین نیازی به صرف زمان زیادی برای نوشتن کد پیچیده در SQL نیست ، که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

5. ویژگی های تست برنامه کافی

لاراول با مجموعه ای خاص از ویژگی ها برای انجام آزمایش واحد در برنامه های وب / برنامه های تلفن همراه شما از طریق PHPUnit ارائه می شود. این به طور خودکار پرونده phpunit.xml را برای انجام آزمایش واحد در توسعه وب تنظیم می کند.

این آزمون بر روی دو دایرکتوری شامل ویژگی و واحد اجرا می شود. اولین آزمایش های Unit برای قسمت های کوچک کدگذاری است. تست ویژگی ها برای کدهای بزرگتر با چندین شی است.

لاراول می تواند چندین تست واحد را همزمان انجام دهد تا مطمئن شود همه تغییرات جدید شما به درستی آزمایش شده است. بنابراین ، وقتی نوبت به آزمایش برنامه شما می رسد ، آزمایشات واحد بهتر است زیرا انجام آزمایش برنامه را برای توسعه دهندگان آسان می کند.

در صورت استفاده صحیح ، از ویژگی های آزمایش Laravel ، برنامه شما بدون اشکال و بسیار کارآمد است.

هزینه لاراول در مقایسه با سایر فریم ورک های PHP به دلیل معماری MVC و ویژگی های تست واحد ، کمتر است. این موارد به توسعه دهندگان وب امکان می دهد برنامه های تجاری قابل توسعه و در بودجه محدود بسازند.

بسته بندی کردن

می توانید Fe جدیدتری را امتحان کنید اقدامات لاراول 7.12 مانند Truehosts Middleware ، عملکرد Foundation ، روش Recinding و استفاده از URL های پیش فرض در Routing. به عنوان مثال Truehosts Middleware به شما امکان می دهد منطق منطقی ایجاد کنید. همچنین ، می توانید خطاهای کدگذاری را با استفاده از روش rebinding و URL های پیش فرض در مسیریابی رفع کنید.

اینها برخی از ویژگیهای جدید Laravel 7.12 است که عملکرد ، عملکرد ، مقیاس پذیری و امنیت برنامه وب شما را بهبود می بخشد. بنابراین اکنون امیدوارم که شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک برنامه تحت وب Laravel در سال 2020 هستید!

آیا می خواهید یک توسعه دهنده ماهر لاراول استخدام کنید؟ تیم من در Syncrasy Tech بهترین خدمات را برای توسعه وب در اختیار شما قرار داده است.

امیدوارم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و امروز بتوانید یک برنامه وب عالی ایجاد کنید. اگر این پست را واقعا دوست داشتید ، لطفاً آن را در همه سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

با استفاده از Laravel Framework می توان از یک برنامه وب مطلع شد. چنین کاربردی در یک نحو تصفیه شده وجود دارد. با استفاده از لاراول ، فعالیت پیچیده منتفی است و سهولت در انجام وظایف معرفی می شود. وظیفه ای که لاراول برای آن مناسب است مربوط به پروژه های وب مانند ذخیره سازی ، مسیریابی ، احراز هویت و غیره است. هدف آن جلب رضایت فرایندهای توسعه وب بدون حتی کاهش ویژگیهای عملکرد در بین برنامه ها است.

لاراول به عنوان یک چارچوب منبع باز مرتبط با PHP تعریف می شود. Shiv Technolabs توسعه دهنده ای است که چنین سهولتی را در پروژه های وب به ارمغان می آورد. این چارچوب با در نظر گرفتن الگوی MVC (Model View Controller) ایجاد می شود. این ساختار به کاربر اجازه می دهد تا با کمک آن برنامه جدیدی ایجاد کند. در سناریوی حاضر ، ایجاد نرم افزار شخصی سازی شده در چند مرحله ساده کار دشواری است. با این ساختار می توان در مدت زمان کوتاهی چنین نرم افزاری را به طور کارآمد ایجاد کرد.

استفاده از چارچوب لاراول

ایجاد طرح بندی: این یک روش عالی برای بدست آوردن الگوهای سبک طراحی شده است که به کاربر در توسعه یا ایجاد طرح کمک می کند. این طرح شامل متن ، تصویر ، ساختار کد و غیره است.

هش کردن Bcrypt: با استفاده از لاراول ، از کتابخانه های Object Oriented و پیش فرض لذت می برید. با اجرای چنین کتابخانه هایی ، کاربر می تواند هش کردن Bcrypt را انجام دهد.

کنترل کننده نمایش مدل: به شما کمک می کند تا فعالیت های کلی مربوط به کارهای وب را مدیریت کنید. با چنین کنترلی ، عملکرد کلی بهتر می شود.

Artisan tool: این یک ابزار پیش فرض صنعتگر است که در عملکرد به عنوان ابزاری برای خط فرمان بسیار مفید است.

تست واحد: تست واحد را به روشی ساده و آسان پشتیبانی می کند. این امر به اتخاذ تغییرات جدید در نرم افزار کمک می کند.

 

استفاده از چارچوب لاراول

 

مزایای چارچوب لاراول

به دلیل مزایای زیر یکی از بهترین چارچوب های PHP محسوب می شود:

مجوز ساختاری: ابزاری عالی برای اجرای وظایف تأیید اعتبار و مجوز به روشی مناسب است. با استفاده از این ابزار ، فعالیتهای پیچیده از بین می روند.

کتابخانه شی گرا: این کتابخانه دارای کتابخانه های متعددی است که همراه با کتابخانه های پیش فرض شی گرا هستند. کتابخانه احراز هویت نیز برای کاربران سودمند است.

کمک MVC: خدمات سطح بالای این ساختار به دلیل وجود MVC توجه زیادی را به خود جلب می کنند. ارائه و منطق با چنین ویژگی پاک می شود.

امنیت با فناوری پیشرفته: در طول هر پروژه وب ، امنیت یک نگرانی اصلی برای هر توسعه دهنده است. در چنین ساختاری ، توسعه وب توسط امنیت پیشرفته مانند رمزهای عبور ، کدهای رمزگذاری شده ، دستورات SQL و غیره پشتیبانی می شود.

چرا باید از Laravel Framework استفاده کنیم؟

بیشتر افراد به دلایل زیر استفاده از Laravel Framework را توصیه می کنند:

این روند توسعه برنامه را آسان و سریع می کند.

به عنوان یک هسته عملکردی عمل می کند که گسترش آن آسان است.

روند مسیریابی ساده باقی می ماند.

واحد مناسب برای انجام آزمایشات ایستاده در خارج از قاب.

کارهای طولانی مدت را می توان با کمک صف async انجام داد.

لایه پایگاه داده برای کاربران بسیار موثر است.

این یک فرایند ساده ادغام با کتابخانه های موجود سوم را ایجاد می کند.

چرا ما به چارچوب لاراول نیاز داریم؟

برای انجام مواردی که با پروژه های تحت وب ارتباط برقرار می کنند ، لازم است. برخی از موارد مهم را که در زیر ذکر شده است بررسی کنید:

برای برنامه ریزی مدیریت کار و پیکربندی آن لازم است.

در نوشتن سریع تست های واحدی مفید است.

این یک ابزار عالی برای پیکربندی سیستم صف پیام است.

پیکربندی مسیرهای URL را آسان می کند.

Laravel Framework یک فناوری عالی در زمینه توسعه وب است.