شیشه دوجداره به طور کلی در سه قسمت ، قاب ، آستانه و شیشه وجود دارد. هنگام سفارش ، آنها به صورت جداگانه با مهره های موجود در قاب وارد می شوند ، بنابراین می توانید کاملاً از چگونگی قرارگیری مهره های شیشه ای مطلع شوید.

پنجره های موجود خود را با دقت پاک کنید. هر چقدر دیوارها به هم ریخته باشد ، بعداً باید کار کمتری انجام دهید. بررسی کنید که به دوره های ضد رطوبت عمودی آسیب ندیده اید یا اینکه آنها با قاب قدیمی بیرون نیامده اند. در صورت وجود ، آنها را بلغزانید یا طول های جدید را به حالت اول برگردانید. به پروژه های ما در مورد پنجره های تعویض و نحوه حذف قاب های پنجره و در نگاهی بیندازید.

اکثر پنجره های مدرن دارای دریچه های چکه ای در قسمت بالای قاب هستند. این دریچه ها به جای برخورد به شیشه یا قاب سرد و چگالش ، باعث می شود که هوای گرم که در شکاف پنجره جمع شده است ، خارج شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره به پروژه تراکم ما مراجعه کنید.

قاب و مهره ها

واحدهای مهر و موم شده (شیشه) دو صفحه شیشه ای هستند که توسط یک میله اسپیسر رنگی (بیشتر نقره ای یا قهوه ای) از هم جدا می شوند. این با بلورهای سیلیس پر شده است. این کریستال ها رطوبت را جذب می کنند تا شکاف هوای شیشه ها پاک شود. به شما باید 10 سال ضمانت در این واحدها داده شود. شیشه بریده می شود تا متناسب با قاب مورد سفارش شما باشد بنابراین فقط باید نگران دریافت قاب مناسب باشید. شیشه نیز برش داده می شود تا جایی برای سر پیچ های ثابت کننده قاب در کنار آن فراهم شود.

وقتی شیشه را وارد می کنید ، باید فاصله آن را خارج کنید تا مرزها به طور مساوی در قاب فاصله داشته باشند. در مورد یک واحد "میله ای" ، که یک واحد مهر و موم شده با میله های شیشه داخلی است تا به نظر می رسد تعداد زیادی از بخشهای کوچک است ، باید مطمئن شوید که میله های شیشه کاملاً افقی و عمودی به نظر می رسند. این کار را می توان با استفاده از اسپیسرها نیز انجام داد.

مهره ها ، در صورت نصب هنگام تحویل گرفتن قاب ، می توانند با استفاده از یک تراشنده یا تراشنده تیز برداشته شوند ، این امر به شما نمای واضحی از تخفیف های دریافتی شیشه می دهد.

جلوپنجره و درپوش های انتهایی

این قاب به طور جداگانه به آستانه خواهد آمد و آستانه باید به طور کامل در محل برش داده شود زیرا در بازی شما کمی اضافی خواهید داشت. در بیشتر موارد طوفان با برخی از درپوش های انتهایی نیز همراه است که باید با یک چسب مخصوص PVC روی هر انتهای آستانه چسبانده شوند. گاهی اوقات آستانه و پنجره با چسب تهیه می شود اما در بیشتر موارد شما مجبور به خرید این دستگاه هستید. چسب را می توان از اکثر تامین کنندگان پنجره و شیشه تهیه کرد.

آستانه در قسمت بالای پوست خارجی دیوار ، روی یک ماستیک یا بستر ماسه و سیمان قرار می گیرد. یک دانه سیلیکون به قسمت بالایی آستانه زده می شود و سپس قاب روی آن قرار می گیرد. لبه عقب آستانه کمی ایستاده خواهد بود که پنجره در مقابل آن قرار می گیرد و در اینجا محل قرار دادن سیلیکون است. شکافی را که بین لبه جلویی پایین قاب پنجره و بالای آستانه قرار دارد ، مهر و موم نکنید. در قسمت زیرین قاب سوراخ های تخلیه وجود دارد و هر آبی که به داخل قاب وارد شود می تواند از این سوراخ ها خارج شود و از آستانه خارج شود.

 

نحوه نصب پنجره دو جداره

 

با قرار گرفتن مهره ها در سوراخ های ثابت ، سوراخ های ثابت شده و هنگامی که در قاب قرار می گیرد ، توسط واحد مهر و موم شده پوشانده می شوند.

با استفاده از جداکننده های پلاستیکی ، قاب را داخل آن قرار داده و در داخل دهانه مربع قرار دهید. می توانید درخواست کنید که با پنجره هایی که سفارش می دهید ، فاصله های مختلف ارسال شود.

یک منطقه محکم از دیوار را انتخاب کنید و از طریق قاب و دیوار سوراخ کنید. ضد حفره سوراخ ثابت را به آرامی بزنید ، بخش pvc در اینجا ضخامت زیادی ندارد و شما فقط می خواهید بخشی از پاشنه محلول را از دست دهید.

پیچ های درست "قاب ثابت" را که با پلاگین کامل می شوند ، قرار دهید. ابتدا پیچ را از دوشاخه برداشته و دوشاخه را به داخل فشار دهید ، (ممکن است مجبور باشید به شاخه کمک کنید تا از طریق قاب عبور کند و محکم در سوراخ دیوار قرار گیرد) سپس پیچ را تا آنجا که می توانید با دست فشار دهید ، سپس کمی بیشتر با چکش روی آن ضربه بزنید و آن را با پیچ گوشتی باتری تمام کنید. در راهنمای کامل اصلاحات ، فیلم ما را در پایین صفحه ما ببینید.

ثابت های خود را امتحان کنید یا در فاصله هایی که از فاصله استفاده کرده اید یا در موقعیت هایی که قاب در حال لمس است. با این کار مطمئن می شوید که وقتی محکم می شوید ، فریم را خم نمی کنید. با باز شدن پنجره ها ، اصلاح در تخفیف انجام می شود که باعث بسته شدن پنجره نمی شود.

مربع شیشه ای را در قاب قرار دهید ، برای اطمینان از اسپیسر استفاده کنید مربع است

ابتدا مهره هایی را که قسمتهای کوتاه تری را فشار می دهد وارد کنید.

یک نکته کوچک در اینجا این است که یک قطره مایع شستشو داده شده را روی لاستیک مهره قرار دهید تا بتوانید مهره را به محض فشار دادن لیوان به سمت بالا بلغزانید.

شیشه و Upvc را تمیز کنید و از کارهای دستی خود لذت ببرید.

امروزه طیف گسترده ای از انواع پنجره ها و سبک ها در بازار وجود دارد تا سلیقه های همیشه در حال تغییر در طراحی ، مد ، امنیت ، فناوری و کارایی را پوشش دهد. اگرچه ما می خواهیم همه آنها را در اینجا لیست کنیم تا مشاهده کنیم که تعداد آنها بسیار ساده است.