طبق پیش بینی هافینگتون پست ، دستگاه هایی که در خانه های خود استفاده می کنیم تا سال 2030 از ما بزرگتر خواهند بود. با صحبت از این مقطع زمانی ، پیشرفت های پیش بینی شده در این زمینه در آینده نزدیک قطعاً باعث راحتی و کارایی بیشتر خانه های ما خواهد شد. علاوه بر این ، این نوآوری ها تا حد زیادی بر دنیای تجارت نیز تأثیر خواهند گذاشت. از آنجا که دارندگان استارت آپ به هر ابزاری نیاز دارند که بتواند در هزینه های آنها صرفه جویی کرده و به آنها کمک کند تا روند کار را بهبود ببخشند ، گسترش دانش خود در مورد اینترنت اشیا vital امری حیاتی است. بنابراین ، کمی وقت بگذارید و با تاکتیک های مختلفی که باعث می شوند فضای راه اندازی شما هوشمندتر شود ، بیشتر بدانید.

  • سیستم عامل (ها) و محصولات

وقتی می خواهید به دنبال راه حل های هوشمند مناسب برای دفتر کار خود باشید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که دو موضوع اصلی در مورد پیاده سازی دستگاه های هوشمند در دفاتر پیشرفته آینده وجود دارد. یکی مبتنی بر کل سیستم عامل ها و دیگری متکی به یک استراتژی مبتنی بر محصول ، a-la-carte است. مورد اول شامل یک استراتژی فراگیر است ، جایی که صاحبان مشاغل ترغیب می شوند یک پلت فرم را انتخاب کنند ، یعنی یک سری دستگاه های تولید شده توسط همان تولید کنندگان. از طرف دیگر ، دستگاه دوم بر روی دستگاه های مختلف متمرکز شده است. صاحب یک شرکت نوپا می تواند نسبت به این دو مدرسه اتوماسیون اداری متفاوت باشد. آنچه در اینجا توصیه می شود این است که همیشه به دنبال تاکتیکی باشید که بر بودجه شما تأثیر نگذارد. بنابراین ، هوشمندانه ترین گزینه ممکن است شروع با دستگاه های مختلف و سپس حرکت تدریجی به سمت یک پلت فرم واحد باشد.

  • تطبیق پذیری یکپارچه

اگرچه امروزه برخی از تولیدکنندگان در تلاشند تا راه حل های نرم افزاری منحصر به فرد خود را ارائه دهند ، اما به نظر می رسد که آینده شرکت های موفق اینترنت اشیا در تطبیق پذیری یکپارچه است. منظور ما از این کار این است که تولیدکنندگان مختلف با یکدیگر کار خواهند کرد تا دستگاههایی را ایجاد کنند که با یکدیگر سازگار باشند. تجزیه و تحلیل انجام شده توسط گارتنر نشان می دهد که هر دو مارک اینترنت اشیا و مشتریان آنها باید بر روی دستگاه های یکپارچه و متقابل متصل شوند. چنین استقلال روند خرید و استفاده از ارزانترین اقلام موجود در بازار را کاهش می دهد. از این رو ، دارندگان استارت آپ می توانند روی بسیاری از گزینه های مختلف که محدودیت های بودجه آنها را برآورده می کنند ، حساب کنند.

  • عملکردهای هوشمند ، طراحی سنتی

اکثر مردم وقتی به خانه ها و دفاتر پیشرفته فناوری فکر می کنند ، ربات ها و ماشین های طراحی شده در آینده را تصور می کنند. با این حال ، اکنون به نظر می رسد که طراحان صنعتی همچنان از ویژگی های طراحی سنتی استفاده می کنند. آنچه تغییر خواهد کرد توابع درون هر یک از این دستگاه ها ، یعنی نرم افزار فضای داخلی آنها است. به عنوان مثال ، بازار تلویزیونهای ایالات متحده قبلاً توسط تلویزیونهای هوشمند فتح شده است که تعداد آنها از تعداد کاربران عادی بیشتر است [منبع]. با این وجود ، وقتی هر یک از دستگاه های پیشرفته را می بینید ، نمی توانید تشخیص دهید که آنها عملکردهای هوشمندی دارند یا نه. این به این دلیل است که تولید کنندگان مشتاقند ظاهر ساده دستگاه های هوشمند را حفظ کنند ، تا مردم را از استفاده از آنها دور نکنند. در همین راستا ، دارندگان استارت آپ نباید به دنبال دستگاه های پیچیده ای باشند که ممکن است کارکنان آنها را گیج کند ، بلکه به دنبال قطعات مدرن طراحی شده با رابط کاربر پسند و عملکردهای هوشمند و پیشرفته هستند.

  • نظارت از راه دور

نقش وسایل هوشمند در یک دفتر می تواند متفاوت باشد. همچنین ، آنها مجبور نیستند دستگاههایی در مقیاس بزرگ باشند ، بلکه ابزارهای ساده ای هستند. در حقیقت ، تولیدکنندگان I (o) Tems سخت تلاش می کنند تا دستگاه های کوچک ، دستی و کم مصرفی را ایجاد کنند که به اتوماسیون مدیریت دفتر اضافه کنند. به عنوان مثال ، شما می توانید با نصب یک ردیاب هوشمند دود یا یک کنسول روشنایی دفتر روشنایی ، امنیت محل کار خود را بهبود بخشید و حتی در زمان حضور در آنجا ، فضای کار خود را تحت نظر داشته باشید. این ابزارها و سایر هک های اداری هوشمند مشابه ، استارت آپ شما را به یک شرکت مدرن تبدیل کرده و باعث افزایش بهره وری و افزایش امنیت کل تجارت می شوند.

 

هوشمند سازی محل کار

 

  • اعتماد خود را به دست آورید

قاعده کلی که هر مالک استارتاپ باید در طول فرآیند هوشمند سازی تجارت خود به خاطر بسپارد ، این است که هیچ تولید کننده ای نباید امری بدیهی تلقی شود. برعکس ، آنها باید اعتماد شما را جلب کنند. اگر به این اصل پایبند باشید ، تمام مراحل اتوماسیون اداری بسیار کوتاه تر طول می کشد ، شما هزینه کمتری صرف خواهید کرد و عملکرد دفتر شما بالاتر خواهد بود. این بدان معناست که شما همیشه قبل از آوردن یک وسیله هوشمند یا ابزار هوشمند ، باید آن را درجا و در هنگام خرید امتحان کنید. علاوه بر این ، تولید کننده نیاز به اطمینان از پشتیبانی مناسب مشتری دارد ، زیرا این تجهیزات حساس است که نیاز به نگهداری مناسب دارد. این به ویژه به نرم افزار اشاره دارد ، زیرا افراد حرفه ای برای کار نرم در دفتر به ابزارهای هوشمند کاملاً مطمئن و بدون توقف نیاز دارند.

  • امنیت اتوماسیون اداری

اتصال دستگاه های مختلف به یک روتر ، س questionsالات متفاوتی را در مورد امنیت داده ها و خطر نفوذ شخص ثالث ایجاد می کند. چه سیستم های رمزگذاری برای شبکه خانگی شما استفاده می شود؟ چه کسی مسئول حفاظت از داده است؟ اگر دستگاه های شما چگونه واکنش نشان دهند 

هک شدی؟ کدام یک از این نکات امنیتی اتوماسیون خانگی را می توان در محیط اداری استفاده کرد؟ ویژگی های امنیتی دفتر با ویژگی هایی که در خانه های هوشمند اعمال می شود چقدر متفاوت است؟ قبل از شروع بسته بندی دفتر کار با دستگاه های هوشمند ، همه این سالات باید پرسیده شوند. فقط تولیدکنندگان خانه های هوشمند که پاسخ های قابل قبولی به سوالات شما ارائه می دهند باید در نظر گرفته شوند تا به ارائه دهندگان دستگاه های هوشمند برای دفتر شما تبدیل شوند.

تنها اقدام تأسیس یک استارتاپ یک حرکت شجاعانه در یک بازار همیشه در حال تغییر است. آنچه کل روند را آسان می کند این واقعیت است که فناوری مدرن انبوهی از راه حل های هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری مختلف را برای بهبود عملکرد دفاتر استارتاپ معاصر ارائه می دهد. آنها را به لیست تجهیزات دفتری و اداری خود اضافه کنید و یک واحد کاری سازنده و منظم بسازید.